Yükleniyor
Sol
Özgüweb Logosu
 
Web Tasarim Hakkında Bilgiler - Balıkesir Web Tasarımı | Balıkesir İnternet Sitesi Tasarımı | Özgüweb Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarim Hakkında Bilgiler
 

İnternet 21. yüzyılın en büyük devrimlerinden birisidir. İnternetin doğmasıyla birlikte gelen WEB TASARIM internetin görsel yüzü olmuştur. Web tasarım son yıllarda öyle bir boyuta ulaştı ki dünya üzerinde milyarlarca insan olmasına karşın kayıtlara girmiş neredeyse insandan çok web sitesi bulunmaktadır. 

2000'li yılların başlarında sadece zengin insanların evlerinde bilgisayarlar vardı ve internet hızı çok zayıftı. İnternet sağlayıcıları internetin gelecekteki pozisyonunu bildikleri için günümüz teknolojisine ulaştırmayı başardılar. Hemen hemen her evde bir bilgisayar oldu ve internet hızı ise ilk zamanlara göre neredeyse evrim geçirdi. Bununla beraber yeniliğe açık reklama önem veren tüm firmalar bir WEB SİTESİ oluşturdu ve hala oluşturmaya devam ediyorlar. WEB SİTESİ'nin reklam ve tanıtım için en UCUZ ve bir okadar da FAYDALI tanıtım biçimi olduğunun farkında olan firmalar olduğu kadar bir o kadar da hala bu nimetin farkına varamayan firmalar vardır.

Farkındayız ki birçok insan artık sıcak temas yerine ilk önce almak istediği ürünü GOOGLE gibi arama motorlarına yazarak arıyor. Renk seçenekleri, fiyat bilgileri gibi bilgileri internetten araştırarak en uygun olan firmayı bulup firma ile irtibata geçiyor ve bu da ürünlerinizin satılmasına katkıda bulunuyor. İNTERNET TEKNOLOJİSİ ile gelen en büyük nimet ise E-TİCARET'tir. Yani internet üzerinden kredi kartlı alışveriş sistemidir. Birçok firma ONLİNE olarak internet üzerinden satış yaparak cirosuna ciro eklemektedir.

Eskiden bir e-ticaret sistemi sahibi olmak çok zordu fakat günümüzde web tasarımı yapan herhangi bir firmaya giderek bir e-ticaret sistemi sahibi olabilirsiniz. Diyelim ki el emeği ile yapılan hediyelik eşyaları sattığınız küçük bir dükkanınız var. Ve iş yeriniz de küçük bir şehirde herkesin göremediği bir yerde. Ama ürünleriniz gerçekten ilgi çekici ve gören insanları hayrete düşürecek türden. Ama küçük bir yerde olmanızdan dolayı ürünlerinizin sadece o bölgedeki insanların görmesiyle sınırlı kalmasına neden olur. Bir e-ticaret sistemi oluşturarak ürünlerinizi dünyanın öbür ucunda ki insanlara bile gösterme şansı bulabilirsiniz. 

ÖZGÜWEB İNTERNET HİZMETLERİ olarak müşterilerinize en iyi hizmeti sağlayabilmeniz ve ürünlerinizi daha iyi sergileyebilmeniz için önce firmanızı yakından tanıyarak firmanızın kimliğine uygun WEB SİTELERİ tasarlar. Önce müşteri memnuniyeti diyerek WEB SİTENİZİ fiyatlarımızla ve kalitemizle siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Rakiplerinizden bir adım daha öne geçmek istiyorsanız ÖZGÜWEB ile irtiabata geçiniz.
web tasarım nedir web tasarımı hakkında web site nedir web tasarım nasıl yapılır web site hakkında web tasarım web sitesi yapanlar
 

DUYURU PANOSU

 
   
 
 

ONLİNE DESTEK

 
  7/24 saat teknik destek veren ekibimiz sayesinde herzaman sorularınızı, şikayetlerinizi veya taleplerinizi dinleyip yardımcı olmaya çalışıyoruz  
 
 
 

GEREKLİ BİLGİLER

 
 
Ok Kontrol Paneli (Plesk)
Ok DNS Adresleri
Ok Google Optimizasyonu
Ok Biz Sizi Arayalım
Ok Web Site Zorunluluğu
Ok Özgüweb Blog
Ok Uzaktan Destek (İNDİR)
 
 
 

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarımı
Hosting (Barındırma)
Domain Tescili (Alan Adı)
E-Ticaret Sistemleri
Ticari Yazılımlar

HAZIR PAKETLERİMİZ

Aday ve Aday Adayı Tanıtım Sitesi
Dernek / Köy Sitesi Scripti
Emlakçılara Özel Web Sitesi
E-Ticaret Sitesi (İnternetten Kredi Kartlı Satış)
Firma ve Ürün Tanıtım Sitesi
Veresiye Programı
Firma ve Şehir Rehberi Platformu
Stok Analiz Programı

İLETİŞİM & SOSYAL MEDYA

Telefon:
Eski Kuyumcular Mahallesi Abdulgaffur Efendi Caddesi No:13/17 Merkez/Balikesir

ÖzgüWeb 2012 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz Çoğaltılamaz

Sağ