Yükleniyor
Sol
Özgüweb Logosu
 
E-Ticaret Sistemleri - Balıkesir Web Tasarımı | Balıkesir İnternet Sitesi Tasarımı | Özgüweb Web Tasarım Hizmetleri

E-Ticaret Sistemleri
 

Yazilim dünyasinda e-ticaret yazilimlari ve e-ticaret hizmetleri saglayan birçok sirket bulunmaktadir. Ancak e-ticaret hizmet saglayicilarin önemli bir kismi e-ticarete baslangiç seviyesinde yazilimlar ve altyapilarla hizmet vermektedirler. 

E ticaret kullaniminda en önemli unsur teknoloji güvenligi ve tüketicilere verilen güven hissidir. Yazilim kodu, veri tabani ve donanimsal eksiklikler büyük tehlikeler arz etmektedir. Dolayisiyla altyapisi son derece güçlü ve güvenli platformlarda e-ticaret yapmak çok önemlidir. Bu noktada Özgü Web isletmelere son derece güvenli ve güvenilir e-ticaret paketleri ve e-ticaret hizmetleri sunmaktadir. 

E-ticaret paketi alirken paketin sahip oldugu entegrasyon altyapisinin esnekligi önemidir. Esnek bir entegrasyon altyapisi farkli tedarikçilerle ve farkli eticaret siteleriyle kolaylikla entegre olunabilmesini saglamaktadir. E-ticaret sisteminin basta Google olmak üzere arama motorlariyla uyumlulugu, seo araçlarina uygunlugu çok önemlidir. Bu iki özellik en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Özgü Web siteleri arama motorlariyla son derece uyumludur. 

Tüketicinin estetik olarak etkilenmedigi, karmasik ve göze hitap etmeyen e-ticaret sitesi potansiyel müsterilerin baska sitelere yönelmesine sebep olmaktadir. Bundan dolayi sik, kolay ulasilabilir, pratik kullanimli altyapisi olan e-ticaret yazilimlarini tercih edilmelidir. Özgü Web paketlerinin tasarim altyapisi son derece esnek ve dinamiktir. Paketlerin hepsinde 500 den fazla birbirinden sik hazir tema bulunmaktadir. Ayrica isletmelerin ihtiyaçlari dogrultusunda özel ve özgün tasarim hizmetleri da verilmektedir. 

E-ticaret paketlerindeki ödeme altyapilari da çok önemlidir. Sanal pos, özel ödeme sistemleri, mobil ödeme, havale/EFT ödeme sistemi, kapida ödeme sistemi ve benzeri ödeme alternatifleri bir eticaret yaziliminda mutlaka olmalidir. Ödeme sistemleri için SSL gibi ek güvenlik tedbirleri de sarttir. Özgü Web e ticaret paketleri gerekli olan tüm güvenlik sistemlerini kapsamaktadir.


eticaret sitesi eticaret web tasarım e-ticaret internetten satış
 

DUYURU PANOSU

 
   
 
 

ONLİNE DESTEK

 
  7/24 saat teknik destek veren ekibimiz sayesinde herzaman sorularınızı, şikayetlerinizi veya taleplerinizi dinleyip yardımcı olmaya çalışıyoruz  
 
 
 

GEREKLİ BİLGİLER

 
 
Ok Kontrol Paneli (Plesk)
Ok DNS Adresleri
Ok Google Optimizasyonu
Ok Biz Sizi Arayalım
Ok Web Site Zorunluluğu
Ok Özgüweb Blog
Ok Uzaktan Destek (İNDİR)
 
 
 

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarımı
Hosting (Barındırma)
Domain Tescili (Alan Adı)
E-Ticaret Sistemleri
Ticari Yazılımlar

HAZIR PAKETLERİMİZ

Aday ve Aday Adayı Tanıtım Sitesi
Dernek / Köy Sitesi Scripti
Emlakçılara Özel Web Sitesi
E-Ticaret Sitesi (İnternetten Kredi Kartlı Satış)
Firma ve Ürün Tanıtım Sitesi
Veresiye Programı
Firma ve Şehir Rehberi Platformu
Stok Analiz Programı

İLETİŞİM & SOSYAL MEDYA

Telefon:
Eski Kuyumcular Mahallesi Abdulgaffur Efendi Caddesi No:13/17 Merkez/Balikesir

ÖzgüWeb 2012 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz Çoğaltılamaz

Sağ