Yükleniyor
Sol
Özgüweb Logosu
 
Google Optimizasyonu - Balıkesir Web Tasarımı | Balıkesir İnternet Sitesi Tasarımı | Özgüweb Web Tasarım Hizmetleri

Google Optimizasyonu
 
 

Son yillarda tüm dünyada yasanan ekonomik gerileme, nakit krizi ve piyasalardaki sikisma birçok firma için endise olusturmaktadir.Hedef müsterilerine daha çabuk ulasmak ve is hacimlerini arttirmak isteyen firmalar için web siteleri eskisinden çok daha önemli bir pazarlama mekanizmasi haline gelmistir. Bir web sitenizin olmasi , potansiyel müsterilerinizin size ulasmasi için yeterli degildir. Türk internet kullanicilarinin %95?lik kismi ulasmak istedikleri bilgiye Google arama motorunu kullanarak erismektedir. Google Optimizasyon çalismasi, web sitenizin seçtiginiz hedef kelimelerde , Google'da yapilan dogal arama sonuçlarinda 1.sayfada çikmasini saglamak için yapilan en iyileme çalismalarinin tümüdür.

Türkiye'de "Google Optimizasyonu" veya"SEO" olarak bilinen "Arama motoru optimizasyonu" hizmetimiz ile web siteniz hedef kitleniz tarafindan daha çabuk fark edilecek, sitenizi potansiyel müsterileriniz daha sik ziyaret edecektir.

Arama motorlarinda 1.sayfada olmak çok önemlidir. Internet kullanicilarinin büyük bölümü sadece ilk sayfadaki sitelerle ilgilenir. Firmanizin hedef kitlesi olan müsterileriniz, seçtiginiz anahtar kelimeler ile web sitenize bilinçli olarak ulasmaktadir. Ayrica kullanicilarda 1. sayfada çikan sitelerin prestijli firmalara ait oldugu kanisi oldukça yaygindir.Sektöründe basarili birçok sirket en etkin reklâmi bu sekilde yapmaktadir.

Özgüweb profesyonel ekibi , web sitenizi arama motoru algoritmasina % 100 uyumlu hale getirir. Google'da seçtiginiz anahtar kelimelerde , dogal arama sonuçlarinda ön siralarda yer alarak rakiplerinizin önüne geçersiniz. Web sitenize uygulayacagimiz Google Optimizasyon çalismasi ile sitenizin sadece Google'da degil , diger arama motorlari tarafindan da fark edilmesini saglamaktayiz.

Özgüweb İnternet Hizmetleri, her sektörden ve Türkiye?nin her bölgesinden çalistigi kurumsal firmalara uzun yillar Google Optimizasyon hizmeti veren, çalismalarindaki süreklilik ile diger firmalardan ayrilan öncü kurulustur.Google algoritmasina aykiri ve web sitenize zarar verecek islemler firmamiz tarafindan yapilmamaktadir.


seo google optimizasyonu google üst sıralar 1. sırada yer alma google yükselme
 

DUYURU PANOSU

 
   
 
 

ONLİNE DESTEK

 
  7/24 saat teknik destek veren ekibimiz sayesinde herzaman sorularınızı, şikayetlerinizi veya taleplerinizi dinleyip yardımcı olmaya çalışıyoruz  
 
 
 

GEREKLİ BİLGİLER

 
 
Ok Kontrol Paneli (Plesk)
Ok DNS Adresleri
Ok Google Optimizasyonu
Ok Biz Sizi Arayalım
Ok Web Site Zorunluluğu
Ok Özgüweb Blog
Ok Uzaktan Destek (İNDİR)
 
 
 

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarımı
Hosting (Barındırma)
Domain Tescili (Alan Adı)
E-Ticaret Sistemleri
Ticari Yazılımlar

HAZIR PAKETLERİMİZ

Aday ve Aday Adayı Tanıtım Sitesi
Dernek / Köy Sitesi Scripti
Emlakçılara Özel Web Sitesi
E-Ticaret Sitesi (İnternetten Kredi Kartlı Satış)
Firma ve Ürün Tanıtım Sitesi
Veresiye Programı
Firma ve Şehir Rehberi Platformu
Stok Analiz Programı

İLETİŞİM & SOSYAL MEDYA

Telefon:
Eski Kuyumcular Mahallesi Abdulgaffur Efendi Caddesi No:13/17 Merkez/Balikesir

ÖzgüWeb 2012 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz Çoğaltılamaz

Sağ